W związku z organizacją przez Gminę Hrubieszów w dniu 20 sierpnia 2017 roku IV Wyścigu Kolarskiego Służb Mundurowych o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów, informuje się o możliwości wystąpienia w godzinach 13.00 -16.00 utrudnień w ruchu na tarasie przejazdu tj.: Hrubieszów – Uchanie – Wojsławice – Uchanie – Hrubieszów (drogi wojewódzkie nr W844 i W846 oraz ulice na terenie Miasta Hrubieszowa (ul. B. Prusa, Partyzantów, Żeromskiego, Kilińskiego, 3-Maja) – Gminy Uchanie (ul. Partyzantów) – Gminy Wojsławice (ul. Uchańska, Rynek, Chełmska oraz droga powiatowa nr 1839L).

Przepraszamy za utrudnienia.