Dane rachmistrzów oraz numery telefonów z których rachmistrzowie z Gminy Hrubieszów dzwonią w celu przeprowadzenia spisu.

Spisu można dokonać samodzielnie na dwa sposoby: poprzez formularz internetowy, dostępny wraz z instrukcją do logowania na stronie internetowej GUS https://spisrolny.gov.pl. telefonicznie - w przypadku braku dostępu do Internetu – kontaktując się z infolinię spisową na numer 22 279 99 99 1 i wybrać opcję „Spisz się przez telefon”. Z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy nie spiszą się samodzielnie skontaktują się rachmistrzowie spisowi:
Od 1 października do 30 listopada 2020 r. rachmistrzowie spisowi będą przeprowadzać wywiady telefoniczne z numerów telefonu: 22 279 99 99 lub 22 666 66 62. Na terenie Gminy Hrubieszów rolę rachmistrza spisowego pełni 5 osób, które zostały odpowiednio przeszkolone. Ponadto osoby wykonujące prace spisowe są zobowiązane do przestrzegania tajemnicy statystycznej. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących spisu rolnego zachęcamy do korzystania z infolinii spisowej o numerze 22 279 99 99.

Informuje się, że w związku z prowadzonym obecnie Powszechnym Spisem Rolnym w Urzędzie Gminy Hrubieszów udostępniono osobom nie posiadającym dostępu do internetu, a podlegającym obowiązkowi spisu z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego na terenie gminy Hrubieszów, bezpłatnego stanowiska komputerowego do samospisu internetowego. Dla sprawnego skorzystania osoba zainteresowana samospisem powinna telefonicznie - tel. 579 470 085 ustalić termin wizyty. Na wniosek rolnika zgłoszony do Gminnego Biura Spisowego - tel. 579 470 085  zapewniona będzie pomoc w zakresie obsługi interaktywnej aplikacji do samospisu, w tym przypadku zainteresowany powinien posiadać wystarczającą wiedzę w zakresie informacji objętych spisem dla jego sprawnego przeprowadzenia.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o możliwości zgłaszania uwag do projektu wykonawczego inwestycji pn.:”Rozbudowa drogi krajowej nr 74 na odcinku Hrubieszów- Zosin od km 329+270 do km 342+958”.

Wójt Gminy Hrubieszów ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż n/w nieruchomości. Przetargi odbędą się w dniu 30 października 2020 roku w siedzibie Urzędu Gminy Hrubieszów, ul. B. Prusa 8. -> pełna treść ogłoszenia dostępna jest na BIPie Urzędu Gminy Hrubieszów pod adresem: https://ughrubieszow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=83&p1=szczegoly&p2=1556252

Copyright © 2020 Urząd Gminy Hrubieszów.