Zawiadamia się mieszkańców gminy Hrubieszów, że w dniu 16 października 2018 r.  (wtorek)  o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Narutowicza 34 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej  w Lublinie organizuje spotkanie dotyczące programu CZYSTE POWIETRZE. Program skierowany jest do osób fizycznych, będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

Ilustracja artykułuWójt Gminy Hrubieszów działając na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2018 r. poz. 121 z późn. zm.) podaje do publicznej wiadomości, iż na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy oraz na stronie internetowej www.hrubieszow-gmina.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w sposób zwyczajowo przyjęty na tablicach ogłoszeń w wymienionej w ogłoszeniu miejscowości został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do nieodpłatnego oddania w użyczenie na czas nieoznaczony.

Informacja Wójta Gminy Hrubieszów o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowych dzierżawców -> pobierz pełną treść ogłoszenia

Informacja Wójta Gminy Hrubieszów o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy -> pobierz pełną treść ogłoszenia

Zawiadamia się mieszkańców gminy Hrubieszów, że w dniu 21 września 2018 r.  (piątek)  o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Narutowicza 34 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie organizuje spotkanie dotyczące programu CZYSTE POWIETRZE.

Copyright © 2018 Urząd Gminy Hrubieszów.